IoGSB - NFC Nedir?

NFC (Yakın Alan İletişimi) iki elektronik cihazın kolay, basit ve güvenli haberleşmesi için tasarlanmış kısa mesafe temassız teknoloji standardıdır.

IoGSB NFC tabanlı çalışan sistemdir.
IoGSB adı altında 3 farklı tag sistemi bulunmaktadır.

IoGSB ile her şey cebinizde.

Keşfetmek için sayfayı aşağıya sürükleyin.

Akıllı Yurtlar ve Gençlik Merkezleri

GSB olarak yurtlarımız ve gençlik merkezlerimizi akıllı hale getiriyoruz. Büyük şehirlerden, köylere, eskiden yeniye tüm yapılarımızı akıllı hale getirip, vatandaşlarımıza interaktif içerik sunuyoruz.

Güçlü Tesisleşmenin Küçük Adımı

Tesilerimiz her geçen gün büyüyor, 7/24 tesis politikamız ile tesislerimizden tam verim almak için her geçen gün daha çok çalışıyoruz. Genç, Sporcu ve Bilgi Tag'leri sayesinde tüm tesismlerimiz hakkındaki bilgiler artık cebinizde.

IoGSB
Genç - Sporcu - Bilgi Tag'leri

IoT - IoB - IoS - IoY

Nesnelerin inteneti diyoruz, neden Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın interneti demeyelim?
Nesnelerin interneti çağında tüm yapılarımızla 3 farklı tag sistemi ile Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın interneti diyoruz.
Genç Tag'ler - Yurtlarımızda..
Sporcu Tag'ler - Tesislerimizde..
Bilgi Tag'lerimiz - Gençlik Merkezlerimizde..

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Küçük Temas ile Büyük İşler

GSB yapılarına yerleştirmiş olduğumuz tag'ler sayesinde, kişiler telefonunu tag'lere yaklaştırarak orada bulunan yurt hakkında bilgi alabilir, detaylı videolarını izleyebilir, yorumlarına ualaşabilir. Gençlik Merkezinde ise yapılan ve yapılacak olan tüm aktivitelerden faydalanabilir.

Neler Yapabiliriz?

GSB olarak baskılı broşürlerimize, kitapçıklara, tesislerimize, aklınıza gelebilecek her yere tag'leri yerleştirerek kişileri o konu hakkında detaylı bilgiye en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Yeni bir Gençlik Merkezi etkinliği mi var? Etiketleri uzaktan kodlayarak yenileyebiliyoruz.

Online IoGSB

Tag'lerinizi kodlamak
artık çok kolay.

IoGSB'nin en büyük avantajı; Genel merkezden olsun, alt birimlerden olsun ya da yurt dışından olsun her yerden kodlayabilir ve takibini yapabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı

IoGSB ekosistemini uygulamalı ve uygulamasız çalışıyor.
.
NFC destekli telefonunuz mu yok?
Genç Code - Yurtlarımızda..
Sporcu Code - Tesislerimizde..
Bilgi Code - Gençlik Merkezlerimizde..

BİR ŞEY Daha Var!

Türkiye'deki tüm GSB'ye bağlı yapıların analizleri bir tık uzağınızda.

IoGSB sisteminin BACK-END kısmında yapabildiklerinin sınırı yok. Tag'ler ile iletişime geçen herkesin kayıtları alınarak bölgesel, şehir bazlı ya da Türkiye geneli analizleri yapılabiliyor. Tag'leri istediğiniz gibi uzaktan yönetebiliyor ve her Tag'in kendi analizini görebiliyorsunuz.

IoGSB hakkında daha fazla bilgi almak için

LÜTFEN TIKLAYIN