C-tag ve NFC Nedir ?

NFC (Yakın Alan İletişimi) iki elektronik cihazın kolay, basit ve güvenli haberleşmesi için tasarlanmış kısa mesafe temassız teknoloji standardıdır.
C-tag, NFC tabanlı çalışan sistemdir.

C-tag hayatı kolaylaştırır!

Keşfetmek için sayfayı aşağıya sürükleyin.

Akıllı Dergi, Broşür ve Posterler

Akıllı dergi, broşür ve posterler sayesinde bilgi vermek istediğiniz ürünleriniz hakkında interaktif şekilde bilgi verebilir aynı zamanda işletmenize yol tarifi veya websitesine yönlendirme yapabilirsiniz.

Tek Dokunuşla WiFi

Restorant ve Cafelerde WiFi şifresi istemek, yanlış girildiği durumda çalışana tekrar sorma çekingenliğini ortadan kaldırarak tek dokunuş ile WiFi'ye bağlıyoruz.

C-tag ve Müşteri Memnuniyeti

Tek Dokunuşla Bir Adım Önde Olun

C-tag etiketileri ile müşterilerinize kolaylık sağlayıp, müşteri memnuniyetinizi yükseltebilirsiniz.
Müşterilerinize sunduğunuz hizmet ve güler yüzünüz ile kendinizi bir adım öne taşıyabilir,
tek bir dokunuş ile birçok imkan sunabilirsiniz.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Küçük Temas ile Büyük İşler

NFC'li cep telefonunuzu masanızda bulunan peçeteliğe (Mekanınıza özel hazırlanmış C-tag etiketinin bulunduğu yeri siz belirleyebilirsiniz.) dokunarak; WiFi, Kendi işletmenize ait Websiteniz ve İşletmenizin bütün Sosyal Medya hesaplarına hiçbir yönlendirme olmadan müşterilerinize sunma imkanı sağlıyoruz.

Sosyal Medyanız

Müşterileriniz, Sosyal Medya'da sizinle etkileşime geçebilir, internet sitenize yönlendirebilir ve bunları yaparken WiFi'nize bağlayabilirsiniz.

Online C-tag

C-tag'lerinizi kodlamak
artık çok kolay.

İşletmeniz için oluşturacağımız panelde c-tag'leriniz istediğiniz yerden kodlayabilir, anlık olarak c-tag'ler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı

Müşterileriniz işletmenize geldiği zaman herhangi bir uygulama
indirmesine gerek kalmadan, işletmeniz ile etkileşim içinde olacaklar.

Tanıtımınız ve Reklam Faaliyetleriniz

NFC uyumlu cep telefonunuzu C-tag etiketine yaklaştırarak etiket ile etkileşime geçip Sosyal Medya ve Websitenizin tanıtımını yapabilirsiniz.

Örneğin müşterileriniz restorantınızın Facebook sayfasını beğenebilir, YouTube'dan kanalınıza abone olabilir veya İnstagram'da sizi takip edebilirler. Websitenize tıklayarak mekanınız hakkında bilgi edinebilirler. NFC etiketi ile müşterilerinize kolaylık sağlayabilir, NFC Teknolojisi ile ilgilerini çekebilirsiniz.

C-tag ile ilgili daha fazla bilgi almak için

LÜTFEN TIKLAYIN